Mleko Enfamil 1 – produkt poparty badaniami prowadzonymi od dziesięcioleci

Enfamil to zaufana marka preparatów dla niemowląt, która od ponad 50 lat dostarcza dzieciom niezbędnych składników odżywczych. Mleko Enfamil 1 jest wspierane przez dziesiątki lat badań i ma udowodnione klinicznie działanie wspomagające zdrowy wzrost i rozwój niemowląt.

Mleko Enfamil 1 – produkt marki preparatów dla niemowląt, która istnieje od ponad 100 lat.

Enfamil to marka preparatów do początkowego żywienia niemowląt, która istnieje już od ponad 100 lat. Została stworzona przez firmę Mead Johnson, która obecnie jest spółką zależną firmy Reckitt Benckiser. Enfamil 1 jest jedną z najpopularniejszych marek preparatów do początkowego żywienia niemowląt w Stanach Zjednoczonych i wielu innych krajach. Oferuje kilka różnych preparatów dla niemowląt, w tym EnfaCare, Enfagrow i inne.
Mleka Enfamil są produkowane z mleka pochodzącego od krów, które zostały specjalnie wyselekcjonowane i karmione odżywczą dietą, aby wyprodukować wysokiej jakości mleko bogate w składniki odżywcze, takie jak białko, wapń oraz witaminy A i D. Oznacza to, że kiedy karmisz dziecko mlekiem Enfamil, otrzymuje ono wszystkie składniki odżywcze, których potrzebuje, aby wyrosnąć na silne kości i mięśnie, a także aby wspierać jego system odpornościowy.

Mleko Enfamil 1 jest produkowane przez firmę Mead Johnson, wiodącego producenta żywności i preparatów dla niemowląt

Mleko Enfamil 1 to preparat dla niemowląt na bazie mleka, który został wzbogacony o witaminy i minerały. Został stworzony, aby zapewnić kompletne odżywianie niemowlętom od urodzenia do szóstego miesiąca życia. Enfamil występuje w dwóch postaciach: proszku i płynnego koncentratu. Proszek należy wymieszać z wodą, natomiast płynny koncentrat można podawać bezpośrednio niemowlęciu lub rozcieńczyć wodą.
Enfamil zawiera duże ilości białka, węglowodanów, tłuszczu i kalorii, które wspomagają wzrost i rozwój niemowląt. Zawiera również niezbędne składniki odżywcze, takie jak witamina A, witamina C, żelazo, wapń, fosfor i magnez. Ponadto Enfamil dodał DHA (kwas dokozaheksaenowy) i ARA (kwas arachidonowy), które są ważnymi kwasami tłuszczowymi występującymi w mleku matki, wspomagającymi rozwój mózgu i oczu.